Районна газета

РУКОПИСНЕ ЛАВРИШІВСЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ XIV СТОЛІТТЯ НА ГЛУХІВЩИНІ

31 травня 2019 року о 13-00 годині в Глухівській центральній районній бібліотеці відбудеться презентація факсимільного видання рукописного Лавришівського Євангеліє XIV століття, видавництво «Горобець», за сприяння Українського Культурного Фонду в рамках проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину». Пам’ятка є цінним джерелом української мови, так як написання Євангеліє проходило як навчальний процес

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ АНГЛІЄЮ

У Глухівській районній бібліотеці відбулася третя віртуальна подорож у рамках проекту «Галопом по Європі та інших країнах»

Напередодні Дня Європи в Україні, який святкуватимемо 18 травня, Володимир РОМАНЕНКО, ведучий проекту, розповів про дивовижну країну Англію, яку йому вдалося відвідати два рази.

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ «КРОКИ» – «ТАНЦЮЮЧА НАЦІЯ» ГЛУХІВЩИНИ

Учасники народного аматорського ансамблю танцю «Кроки» районного будинку культури (керівник – Вікторія Іванівна САЗОНОВА) підкорювали своєю майстерністю і талантом глядачів та жюрі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Танцююча нація»

На розсуд столичних експертів було представлено 2 хореографічні композиції у двох номінаціях: народний танець та народний стилізований танець.

 

ЮНІ КНИГОЛЮБИ НА РАЙОННОМУ КОНКУРСІ «ЧИТАЦЬКИЙ Х-ФАКТОР»

У Глухівській районній бібліотеці для дітей, у рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2019», відбувся районний конкурс «Читацький Х-фактор»

Конкурс зібрав учасників 6-7 класів із сіл району та міста. Юних книголюбів чекали завдання на знання української та світової літератур: «Літературний марафон», конкурс «Чорна скринька» та «Літературний каламбур». Всі діти представили свої улюблені книги, виступи були неповторними і цікавими.