Районна газета

КОЛЯДКИ, ЩЕДРІВКИ, ЗАСІВАЛКИ ЛУНАЛИ НА ГЛУХІВЩИНІ У НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА

Протягом різдвяно-новорічних свят селами району звучали колядки та щедрівки від аматорських колективів клубних закладів району

Саме в такій інноваційній формі цього року відбувся традиційний районний фестиваль "Щедрий вечір, добрий вечір!". Колядники та щедрувальники побували в сільських радах, закладах соціальної сфери, торгівлі, медицини, релігійних установах, у господах жителів населених пунктів. Як і ведеться, вони щиро бажали господарям здоров'я, щастя, благополуччя, гарних врожаїв. Всього у фестивалі взяли участь колективи 21 клубного закладу.

ЗАСІДАННЯ ЛІТЕРАТУРНОГО КАФЕ

13 грудня, вже по традиції, напередодні Всесвітнього дня чаю в читальній залі Глухівської районної бібліотеки зібралися волонтери Глухова ВБО «Турбота про літніх в Україні» на чергове засідання літературного кафе «Душевна розмова». А так як 13-те припало на п'ятницю, і цей день по деяких забобонах вважається нещасливим, то на всякий випадок, щоб відігнати злі сили, перед початком зустрічі ведуча Ніна Шубнікова запалила свічку. 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

7 грудня 2019 року об 11:00 в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського проводиться День відкритих дверей.

Запрошуються абітурієнти – випускники початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, а також здібна молодь:

  •  на денну форму навчання випускників 9-х класів;
  •  на денну форму навчання на ІІ курс випускників 11-х класів (в межах ліцензованого обсягу);
  • на заочну форму навчання випускників 11-х класів.

РІК КИТАЮ У «ДОДЗЬО»

У перший день зими, в неділю 1 грудня за ініціативи Глухівської центральної районної бібліотеки в Центрі активного розвитку «Додзьо» був проведений спільний захід – День Китаю, присвячений Року Китаю в Україні. Вже 25 років між двома державами встановилися дружні дипломатичні відносини. Китай знаходиться у східній частині Азії, площа сухопутної території – 9 597 000 кв. м. За цим показником країна поступається лише Росії і Канаді. Зате - найбільша за чисельністю населення у світі – понад 1 мільярд 380 мільйонів.