Районна газета

«ЧИТАННЯ ВОЗВЕЛИЧУЄ ДУШУ»

У рамках інформаційно-просвітницького проекту «Час читати», який започаткований директором Глухівської центральної районної бібліотеки Тамарою ПРИВАЛОВОЮ, у відділі обслуговування представлено інсталяцію у формі книжкового дерева з парканом, інформаційного годинника (у вигляді шаблонів сучасних книжкових видань), шпаківні – книжкового будиночку для дитячої літератури

Листочки дерева – це нові книги, які бібліотека отримує з різних джерел. Так, 27 травня відділ комплектування (завідувач Надія ПЕТРИЧ) передав для користувачів абонементу книжкову продукцію, яка надійшла з Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки згідно з розпорядженням Кабміну України про поповнення бібліотечних фондів. Нові книги надходять від Благодійної організації  «Благодійний фонд» «Бібліотечна країна» (голова Люсьєна ШУМ); у дарунок від користувачів бібліотеки. Бібліотекарі мають можливість замовляти літературу в різних видавництвах за кошти від надання платних послуг. Останнім часом бібліотека отримує літературу українською мовою, яка користується попитом у читачів. Щодня бібліотеку відвідує від 60-ти до 100 читачів.

Над створенням інсталяції творчо працювали всі працівники бібліотеки. Особлива подяка завідувачу господарством  Валерію РЄПКІНУ, бібліотекарю Наталії САПУН, методисту Людмилі БУБНОВІЙ. Книжкову шпаківню змайстрували та розмалювали учасники ГО «Джура».