Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

СУБСИДІЯ НА СТАРТІ

У літній період сім’я не отримувала субсидію, а в минулому зимовому – так. Чи потрібно зараз звертатись в УСЗН для оформлення субсидії?

Якщо субсидія з травня 2019 року не була перепризначена автоматично або не  подавалася заява на призначення субсидії в неопалювальний сезон, то  необхідно звернутися до управління з заявою на призначення субсидії та декларацією про доходи.

«КРУГЛИЙ СТІЛ» З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У приміщенні Глухівської районної державної адміністрації проведено засідання у форматі «круглого столу» за участю представників громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та структурних підрозділів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

На засіданні обговорювалися питання щодо проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) та про діяльність громадської організації і результати її роботи.