Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

21 березня 2019 року під керівництвом заступника голови Глухівської РДА Олексія САВИЦЬКОГО було проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Глухівської районної державної адміністрації

У ході засідання робочої групи Оксана БУРЛАКА, начальник Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області, надала інформацію про результати моніторингу відомостей, що містять наявні ознаки порушень законодавства про працю, а також проінформувала щодо заборгованості по єдиному соціальному внеску платників.

УРЯД ЗАОХОЧУЄ ГРОМАДИ СТВОРЮВАТИ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

На засіданні Кабінету Міністрів було схвалено проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та надання фінансової підтримки таким громадам

Уряд пропонує стимулюватиме громади, що мають статус «Громада, дружня до дітей та молоді», або є кандидатами на отримання цього статусу, зокрема, збільшити для таких громад частки зарахування ПДФО до бюджетів громад: 1% – для громад, визнаних кандидатом на отримання статусу, 3% – для громад, які отримали статус.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

ВИКЛЮЧЕННЯ З АКТОВОГО ЗАПИСУ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ДАНИХ ПРО БАТЬКА ДИТИНИ

 

Дитина, яка зачата і (або) народжена у шлюбі походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров’я про народження дитини (ст. 122 Сімейного кодексу України). Іншими словами, під час народження дитини, за умови перебування у шлюбі, чоловік має бути записаний батьком такої дитини. У ту ж чергу, на сьогодні існує законодавча можливість оспорювання батьківства, коли, для прикладу, особа записана батьком дитини в дійсності не є таким батьком.

ВАКЦИНАЦІЯ СТАЛА ЩЕ ДОСТУПНІШОЮ: ЗНЯТО ЗАСТАРІЛІ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ЛІКАРІВ-ФОП І КАБІНЕТІВ ЩЕПЛЕНЬ

Відтепер лікарі, які надають медичну допомогу як фізичні особи підприємці, також можуть проводити вакцинацію

Так само змінились вимоги до місць проведення щеплень: вони відповідають сучасним нормам і не містять зайвих обмежень. Наказом МОЗ затверджено зміни до «Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень».