Районна газета

УКРАЇНА НІ В КОГО НЕ БУДЕ ПИТАТИ ДОЗВОЛУ, КРІМ ВЛАСНОГО НАРОДУ – ПРЕЗИДЕНТ ПРО СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС ДЕРЖАВИ НА ВСТУП ДО ЄС І НАТО

Президент Петро ПОРОШЕНКО наголошує, що Україна визначила свої пріоритету у стратегічному розвитку і проведенні реформ та втілює їх у життя, попри численні спроби звести нашу державу з обраного шляху

Президент нагадав в яких складних умовах відбувалося створення нової української армії і сьогодні у Збройних Силах молоде покоління вмотивованих, патріотичних і професійних військових. «Вони не просто нагодовані, одягнуті в нову форму, озброєні, навчені. Вони мають величезну мотивацію – бо вони боронять рідну землю. І я пишаюся тим, що саме церква і саме армія зараз користуються найбільшою довірою українського народу», – додав він.

ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «КРОКИ» З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ»

Хореографічному колективу «Кроки» Глухівського районного будинку культури присвоєно почесне звання «народний аматорський ансамбль танцю».

Цей творчий колектив - перлина культурно-мистецького життя Глухівщини. Художні номери від «Кроків» є справжньою окрасою культурно-мистецьких заходів, районних свят, обласних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Шановні жителі Глухівського району!

31 березня 2018 року відбудуться чергові вибори Президента України. 

Ви можете перевірити та уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. Для цього  вам потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глухівської районної державної адміністрації.

«МИСТЕЦЬКІ КРИЛА СУМЩИНИ»

Композитори та поети-піснярі Глухівщини презентували глядачам свої творчі здобутки на заході «Мистецькі крила Сумщини», присвяченому 80-й річниці утворення Сумської області

Ця творча зустріч, яка зібрала творчих людей нашої області, вкотре довела, що Сумщина багата на таланти і посідає гідне місце на творчому небосхилі України.

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

More Articles...

  1. МИ ПРОДОВЖУВАТИМЕМО ГЛИБОКІ ЗМІНИ ТА МОДЕРНІЗАЦІЮ ЕКОНОМІКИ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРО ПЛАНИ НА 2019 РІК
  2. МІНРЕГІОН ПІДВИЩУЄ БЕЗПЕКУ ТА ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН
  3. ПОКРАЩУВАТИ РІВЕНЬ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – НАШ ОБОВ’ЯЗОК
  4. ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: ВСТУП ДО ЄС І НАТО – ЦЕ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ ТА ВИСОКІ СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ
  5. «ВСТАНОВЛЕННЯ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ У РАЙОНІ – ЦЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ СКОЄННЯ ЗЛОЧИНІВ»
  6. НА РЕМОНТ АМБУЛАТОРІЇ СЕЛИЩА ЕСМАНЬ СПРЯМОВАНО БЛИЗЬКО 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
  7. РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В СЕЛІ ПОЛОШКИ
  8. ЦІЛЬ ПЕРВИННОЇ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ – ЗНИЖЕННЯ СМЕРТНОСТІ ЗА ТРЬОМА НОЗОЛОГІЯМИ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО
  9. НА 2019 РІК ДЕРЖАВА ВПЕРШЕ ПЕРЕДБАЧИЛА КОШТИ НА БАЗОВЕ ФІНАНСУВАННЯ НАУКИ В УНІВЕРСИТЕТАХ
  10. ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ