Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ВШАНОВУВАЛИ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Однією з першочергових задач районної влади є створення всіх необхідних умов для розвитку обдарованих дітей, які навчаються в загальноосвітніх закладах району, розвиток позашкільної освіти. Саме на цьому і наголошує в нових соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович, який визначив одним із головних пріоритетів на 2013 рік підтримку талановитої та обдарованої молоді, забезпечення права дитини на всебічний розвиток.

Про це зазначив голова районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, вітаючи учасників фестивалю обдарованих дітей „Наше майбутнє”, який традиційно проводиться на Глухівщині з метою вшанування обдарованої учнівської молоді. Олексій Ткаченко також подякував всім вчителям за плідну працю, невичерпну енергію, а учням побажав віри у власні сили та нових досягнень.

Під час районного фестивалю цінними подарунками були нагороджені учні-переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад обласного рівня, а таких в районі 14 учнів, а також конкурсів МАН (2 учня). Також були нагороджені переможці різноманітних конкурсів Всеукраїнського та обласного рівнів.

Святкова концертна програма була підготовлена вихованцями комунальний заклад „Районний будинок творчості школярів” Глухівської районної ради та обдарованими учнями району.