Районна газета

У ГЛУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ

У день великого релігійного свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього, напередодні святкування Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, на Глухівщині відбулися урочистості з нагоди Дня національного усиновлення. В Україні День усиновлення впроваджений за ініціативою Президента України й відзначається щорічно 30 вересня.

Щоб святковий настрій Дня усиновлення могла відчути кожна родина, в якій виховується дитина-сирота чи позбавлена батьківського піклування, в урочистому заході взяли участь сім’ї усиновлювачів, опікунів та піклувальників, дитячі будинки сімейного типу та прийомна сім’я.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, який подякував усім, хто зважився і зробив дуже відповідальний крок у житті – прийняв у свою родину дитину і віддає свої сили, щоб малеча відчувала батьківське тепло та турботу, бо політика держави сьогодні зорієнтована на те, що кожна дитина виховувалась у сім’ї. Дітям побажав бути слухняними та добре навчатися.

За вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей та з нагоди Дня усиновлення, спільними подяками голів Глухівської районної державної адміністрації та Глухівської районної ради були відзначені батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки, опікуни та піклувальники, діти яких мають здобутки у навчанні, спорті, творчій діяльності та є переможцями олімпіад, конкурсів, змагань. 

Також, привітати дітей та людей, які замінили їм рідних батьків, завітав благочинний глухівських церков протоієрей Олексій Радіонов.

Учнями загальноосвітніх навчальних закладів була представлена змістовна концертна програма та яскрава виставка дитячих малюнків на тему „Кожній дитині потрібна родина!”. 

Усі учасники свята отримали подарунки від Глухівської районної державної адміністрації та Глухівської районної ради.