Районна газета

ЗА АДМІНІСТРАТИВНОЮ ПОСЛУГОЮ – ДО ГЛУХІВСЬКОЇ ОДПІ

Центр з обслуговування платників податків у Глухівській ОДПІ став місцем, де сконцентровано максимум зручностей для відвідувачів, до якого зосереджна увага працівників інспекції.

Мета, яка переслідувалася при створенні ЦОППу, втілилася у життя: зникли черги, оперативно, комфортно і зручно обслуговують відвідувачів. Платники податків, громадяни часто звертаються до міндоходівців за адмінінстративними послугами і нарікань на їх обслуговування не надходило.

 З початку року працівники Глухівського відділення видали більше 2 тисяч довідок, свідоцтв, рішень, зареєстрували книги обліку доходів і витрат. З них 1857 карток про ідентифікаційні номери громадян, 173 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 127 свідоцтв платникам єдиного податку, зареєстровано 127 книг обліку доходів і книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 64 касових апарати, книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок,

 Обслуговуючи платників податків і громадян, міндоходівці Глухівського відділення завжди прагнуть це зробити своєчасно, тактовно, аби кожен, хто звернувся, вийшов з приміщення ДПІ задоволений.