Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ПРОЙШОВ ТЕСТ-ДРАЙВ КОМБАЙНІВ

Агропромислова група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» зібрала аграріїв, науковців, студентів, що здобувають агротехнічну освіту, представників засобів масової інформації на цікавий і важливий захід – тест-драйв комбайнів, який проходив на одному з полів ТОВ «Шалигинське», де збирають  урожай кукурудзи.

У пріоритеті роботи компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» є оснащення сільгосппідприємств найкращою технікою – сучасною, потужною, якісною, економною та зручною в експлуатації. Тому як і трактори, ґрунтообробну техніку,  так і  комбайни на цих змаганнях представляли такі відомі світові бренди сільгосптехніки, як CLAAS, CASE, Challenger, John Deere. За результатами змагань техніку оцінювали спеціальна комісія агропромислової групи та незалежні експерти Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого.

Відкрив змагання регіональний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» у Сумській області Микола Козлов, який наголосив на тому, що компанія розвивається, працює над залученням до технологічних процесів як у полі, так і на елеваторних комплексах сучасної потужної техніки, яка б максимально задовольняла підприємство щодо економічних та виробничих показників, подякував усім за участь у цих важливих змаганнях як для «РОСТОК-ХОЛДИНГ», так і для інших агрокомпаній, представники яких були присутні на цьому заході. Зокрема, цього року  на придбання сільгосптехніки для господарств, що працюють у Глухівському районі, «РОСТОК-ХОЛДИНГ» витратив понад 6 млн. доларів.

Побажав успіхів у змаганнях представникам усіх чотирьох світових відомих торгових марок, а компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» обрати найпродуктивніший комбайн і голова Глухівської райдержадміністрації Олексій Ткаченко, який також взяв участь у проведенні цього заходу.

Слова вдячності за надану можливість побачити таку високотехнологічну техніку, поспілкуватися з представниками цих світових брендів, з висококваліфікованими інженерами-технологами з експлуатації та обслуговування зернозбиральних комбайнів висловив керівництву групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Анатолій Литвиненко – директор Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака СНАУ, який прибув на проведення тест-драйву разом з викладачами та студентами навчального закладу.

Представники кожного з чотирьох брендів імпортних комбайнів дали коротку характеристику і відзначили переваги того чи іншого комбайна. Заступник директора інституту випробування сільгосптехніки Віктор Погорілий зазначив, що формат змагань складатиметься з трьох видів: демонстраційний проїзд, лабораторно-польові дослідження, експозиційні випробування і головне, на що звертатиметься увага, – який комбайн швидше, з мінімальними втратами зерна та затратами пального обмолотить ту ж саму площу. А результати потім будуть передані безпосередньо керівництву компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ», яка і вирішуватиме – комбайни ж якої марки працюватимуть у полі.