Районна газета

ОЛЕКСАНДР ЦУПРО: «ВЛАДА НАДАЄ ДІЄВУ ПІДТРИМКУ СІМ’ЯМ, ЯКІ ПОТРАПИЛИ У СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ»

Завдяки роботі соціальних служб на Білопільщині дітей повертають у родини

 

«Кожна дитина має виховуватися у родині. На цьому наголошує Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Завдяки спільній роботі соціальних служб та влади щодо виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, кількість випадків вилучення дітей із неблагополучних сімей цьогоріч зменшилася утричі», – зазначив  заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро під час відвідування родини Волосовець у селі Тучне Білопільського району.

За словами фахівця Білопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени ШУЛЯК, більше ніж рік тому спільно з багатодітною родиною був складений план з подолання складних обставин, який батьки сумлінно виконували.

«Родині було надано більше 200 видів соціальних послуг, зокрема, юридичних, медичних, педагогічних, а головне – психологічних. Це дозволило відновити житло, влаштувати доньку до дитячого садочка, покращити матеріальний стан сім’ї, працевлаштувати батька, оздоровити дитину в санаторії в місті Євпаторія. Рішенням районної комісії з питань захисту прав дітей доньку Поліну вже повернуто до родини. На черзі – повернення в сім’ю ще п’яти дітей, які нині перебувають у Хоружівському інтернаті», – поінформувала Олена Шуляк.

Батько багатодітної сім’ї Василь Волосовець запевнив, що зробить все, аби діти жили у родині та не відчували ні в чому потреби.

«На жаль, ми припустилися помилок, яких ніколи більше не повторимо. Дякуючи владі, соціальним працівникам, ми повернулися до повноцінного життя і докладемо зусиль, аби виховати своїх дітей справжніми громадянами своєї країни», – сказала мати родини Оксана Волосовець.