Районна газета

Державні закупівлі

Оновлено 31.10.2018

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про здійснення державних закупівель"

Глухівська районна державна адміністрація

Відділ освіти Глухівської районної державної адміністрації

Відділ культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації

Управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації

Фінансове управління Глухівської районної державної адміністрації Сумської області

 

Офіційний загальнодержавний веб-портал «Державні закупівлі»

Портал з питань державних закупівель «Центр Державних Замовлень»
Офіційний веб-портал доступу до публічної інформації щодо державних закупівель в Сумській області

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТОВАРІВ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ У  ГЛУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ


НАВЧАННЯ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Сумська торгово-промислова палатазапрошує членів тендерних комітетів отримати нові знання всфері публічних закупівель на тренінгах, які відбудуться 29-30 жовтня 2018 року в м. Суми,за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7A (BЦ Іллінський, 2 поверх, зал №3).

Час роботи: із 09:30 до 15:30 щоденно.

На тренінгах будуть розглянуті актуальні зміни до законодавства у 2018 році та зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»:

Зміни щодо обов'язкового проведення закупівель від 50 000,00 гривень. за спрощеною процедурою;

Виправлення помилки учасниками протягом 24 годин з моменту розгляду пропозиції;

Моніторинг закупівель: що мас знати тендерний комітет;

Оприлюднення річного плану закупівель у 2018 році: як спростити свою роботу у плануванні й не порушити Закон. Повий функціонал майданчиків;

Внесення змін до річного плану та додатку, якщо є додатково виділені кошти;

Обгрунтування проведення переговорної процедури закупівлі у 2018 роиі.

Закупівля електричної енергії з 2019 року за процедурою відкриті торги;

Закупівля природного газу за процедурою відкритих торгів у 2018 році. Як убезпечити організацію від постійного росту цін.

Вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно прописати;

Проведення закупівель робіт (реконструкція, будівництво, капітальний ремонт та ін.);

Правильне оприлюднення звіту про укладений договір: покрокова інструкція.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді і тим замовникам, які хоч і не повинні створювати тендерні комітети, але проводять допорогові закупівлі через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину - 1332 гри з ІІДВ.

По закінченню навчання видаються сертифікати.

Тренінги  проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для членів тендерних комітетів протягом 4-х років.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном (0542)600-310, 097-910-73-56, 066-055-40-66 або на  e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Додатково інформуємо про нові послуги у сфері публічних закупівель:

супровід планування закупівель, створення річного плану та оприлюднення річного плану і додатку до річного плану;

супровід при проведенні переговорних процедур закупівель;

супровід при проведенні тендерів за процедурою відкриті торги для закупівлі природного газу;

супровід складання тендерної документації за процедурою відкриті торги, протоколів прийнятих рішень та консультаційна допомога щодо оприлюднення всіх документів стосовно тендерів;

супровід при проведенні допорогових закупівель, підготовці документації, протоколів , звітів.

Вартість послуг - договірна.


НАВЧАННЯ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Сумська торгово-промислова палатазапрошує членів тендерних комітетів отримати нові знання всфері публічних закупівель на тренінгах, які відбудуться 3-4 грудня 2018 року в м. Суми,за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7A (BЦ Іллінський, 2 поверх, зал №3). Час роботи: із 09:30 до 15:30 щоденно.

На тренінгах будуть розглянуті актуальні зміни до законодавства у 2019році, зміни, що готуються до Закону України «Про публічні закупівлі» та питання успішного завершення процедур в електронній системі за 2018рік:

Закупівля електричної енергії на вільному ринку в 2019 році;

Як бути у грудні 2018 р. з правомірним договором та закупити електричну енергію?

Правила проведення відкритих торгів на закупівлю електричної енергії, розгляд примірної тендерної документації за процедурою відкриті торги для закупівлі електричної енергії;

Розгляд питання щодо втрати чинність Закону України «Про електронний цифровий підпис» та вступу в у силу закону «Про електронні довірчі послуги».

Зміни щодо обов'язкового проведення закупівель від 50 000,00 грн. за спрощеною процедурою;

Виправлення помилки учасниками протягом 24 годин з моменту розгляду пропозиції;

Моніторинг закупівель: що має знати тендерний комітет;

Оприлюднення річного плану закупівель у 2019 році: як спростити свою роботу у плануванні й не порушити Закон. Новий функціонал майданчиків;

Внесення змін до річного плану та додатку, якщо є додатково виділені кошти;

Обґрунтування проведення переговорної процедури закупівлі у 2019році.

Закупівля природного газу за процедурою відкритих торгів у2019 році. Як убезпечити організацію від постійного росту цін.

Вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно прописати;

Проведення закупівель робіт (реконструкція, будівництво, капітальний ремонт та ін.);

Правильне оприлюднення звіту про укладений договір: покрокова інструкція.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді і тим замовникам, які хоч і не повинні створювати тендерні комітети, але проводять допорогові закупівлі через електронну систему публічних закупівельProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину - 1332 грн з ПДВ.

По закінченню навчання видаються сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна,кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для  членів тендерних комітетів протягом 4-х років.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном (0542)600-310, 097-910-73-56, 066-055-40-66

або на е-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Додатково інформуємо про нові послуги у сфері публічних закупівель:

супровід планування закупівель, створення річного плану та оприлюднення річного плану і додатку до річного плану;

супровід при проведенні переговорних процедур закупівель;

супровід при проведенні тендерів за процедурою відкриті торги для закупівлі природного газу;

супровід складання тендерної документації за процедурою відкриті торги, протоколів прийнятих рішень та консультаційна допомога щодо оприлюднення всіх документів стосовно тендерів;

супровід при проведенні допорогових закупівель, підготовці документації, протоколів, звітів.

 


 

МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК В УКРАЇНІ

Громадська організація «ГОУЛОКАЛ» (Україна) та неприбуткова організація «Словацький центр комунікації та розвитку» (Словаччина) запрошують прийняти участь в конференції «Зелені публічні закупівлі: гармонізація законодавства України зі стандартами ЄС», яка відбудеться 25 вересня 2018 року, з 10:00 до 17:00, за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницкого 8/16, Apr Hub (1-й поверх).

Проведення конференції - це заключний етап проекту «Зелені публічні закупівлі: передача досвіду зі Словаччини в Україну» (далі - проект), який реалізовувався у Київській області з квітня 2017 року за фінансової підтримки державної організації розвитку «SiovakAid» (Словаччина). Мета проекту - просувати концепцію зелених публічних закупівель (далі - ЗПЗ) в Україні та забезпечити успішне планування та здійснення ЗПЗ державними органами влади (з проміжними результатами проекту можна ознайомитись на сайті проекту: www.gpp.golocal-ukraine.com)

Мета конференції - провести обговорення з основними стейкхолдерами галузі щодо сучасного стану впровадження ЗПЗ в Україні та перспектив розвитку даної концепції з урахуванням положень «Стратегії реформування системи публічних закупівель (дорожня карта)»; підбити підсумки проекту, реалізація якого тривала з квітня 2017 року, провести практичне заняття для службовців, безпосередньо задіяних в процес здійснення публічних закупівель, щоб ознайомити їх з концепцією ЗПЗ.

Основні спікери - представники центральних органів влади України: Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Перший заступник Міністра - Нефьодов М.Є), Міністерства екології та природник ресурсів України (заступник Міністра з питань європейської інтеграції - Кузьо М.С), Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (Директор Урядового офісу - Стефанішина О.В.), які приймають безпосередню участь в удосконаленні існуючої системи публічних закупівель та у процесі наближення законодавства України до стандартів ЄС

Учасники конференції - службовці центральних та місцевих органів виконавчої влади та державних підприємств (ПАТ «Укрпошта», ДП «Адміністрація морських портів України» тощо), які щорічно проводять публічні закупівлі на десятки мільйонів гривень. Під час конференції вони будуть ознайомлені з підходом ЗПЗ та з досягненнями проекту (зокрема з розробленим навчальним онлайн курсом по ЗПЗ): зможуть поставши питання спікерам щодо стану впровадження ЗПЗ в Україні та подальших перспектив розвитку цього підходу, візьмуть участь у практичному занятті із розробки технічних специфікацій у таких категоріях, як «Будівництво/ Ремонтні роботи» та «Клінінгові послуги/ Миючі засоби».

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до заходу та прийняти участь у роботі конференції, зокрема у практичній роботі у фокус групах.

У випадку неможливості відвідати конференцію особисто, за ходом конференції можна слідкувати в режимі онлайн в мережі Інтернет. 25 вересня 2018 року починаючи з 10.00, конференція буде транслюватись на офіційних сторінках ГО «ГОУЛОКАЛ» в мережі Інтернет.


ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

ТОВ «Кайрос груп Україна» запрошує Вас прийняти участь у навчанні членів тендерного комітету та/або уповноважених осіб!

Навчання відбуватиметься: у місті Суми 1 та 2 жовтня 2018 року

Адреса проведення:

Готель «Reikartz Суми» вул. Воскресенська, 1

Вартість навчання - 1300 грн. за одну особу.

При участі більше двох осіб -1200 грн. За одну особу.

Оплата можлива після проведення навчання!

Навчання триватиме 2 дні з 10 год.00 хв. До 15 год. 00 хв 

(з 12 год.00 хв. до 12 год.30 хв. комплексний обід)

Учасникам навчання будуть надані: іменні сертифікати, нормативна база та матеріали в електронному вигляді, конференц-набір.

Також, всі особи, які пройшли навчання отримують безкоштовну консультацію протягом 12 місяців.

Враховуючи постійну зміну законодавства в сфері публічних закупівель, Навчальний центр "Закупівлі за державні кошти «ТОВ "Кайрос груп Україна» пропонує Вам пройти навчання з питань публічних закупівель.

Навчання проводять спеціалісти  підприємства, які мають значний досвід у сфері здійснення державних та публічних закупівель.

Вони нададуть відповіді на всі Ваші практичні запитання, ознайомлять із специфікою роботи електронних майданчиків в системі Prozorro.

До програми навчання входять наступні питання:

 • загальний огляд системи закупівель;
 • порядок визначення предметів закупівель;
 • проведення допорогових закупівель, з урахуванням останніх змін (з прикладами документів);
 • огляд запланованих змін до Закону України "Про публічні закупівлі", відповідно до положень невідкладного законопроекту Президента України (законопроект номер 8265 від 13.04.2018)
 • відкриті торги та тендерна документація. Приклади складання;
 • переговорна процедура закупівлі та приклади документів до неї;
 • договір про закупівлю;
 • огляд практики оскарження закупівель в Антимонопольному комітеті України;
 • огляд судової практики в сфері публічних закупівель.
 • тестування;
 • практичні заняття;
 • та багато іншого.

ТОВ «Кайрос груп Україна

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Контактний телефон: +38 067 501 39 40;+38 095 344 42 83

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА 

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ


НАВЧАННЯ ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

Зважаючи на постійне реформування законодавства у сфері державних/публічних закупівель та майже щомісячне внесення змін до нього, запрошуємо Вас підвищити свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення тендерів (торгів.)

Відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» голова тендерного комітету організовує роботу комітету і несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій. Також потрібно пам’ятати, що порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за публічні кошти тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 164-14)

Тож маючи зацікавленість в недопущенні правопорушень у сфері здійснення публічних закупівель запрошуємо членів тендерного комітету Вашої організації пройти курси навчання/підвищення кваліфікації з питань здійснення публічних закупівель за програмою: «Публічні закупівлі: від теорії до практики».

Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат.

Лекції та практичні заняття проводять фахівці-експерти з державних (публічних) закупівель, які мають практичний досвід роботи у сфері державних та публічних закупівель.

Вартість навчання одного представника від організації становить — 1100,00 грн. Дистанційна форма навчання (без відриву від місця роботи, за допомогою мережі інтернет) - 800,00 грн. При навчанні від 3-х осіб і при повторному у нас навчанні – знижка 10%.

Вартість підвищення кваліфікації одного представника від організації — 700,00 грн. Дистанційна форма підвищення кваліфікації 500,00 грн. МОЖЛИВІСТЬ ВІДСРОЧКИ ПЛАТЕЖУ!

Найближче навчання/підвищення кваліфікації

м. Суми – 04-05 жовтня,м. Житомир – 11-12 жовтня,

м. Луцьк – 25-26 вересня, м. Івано-Франківськ – 18-19 вересня,

м. Львів – 04-05 жовтня, м .Чернігів – 22-23 жовтня,

м. Одеса –11-12 жовтня (можлива будь-яка інша дата та кількість днів, за домовленістю),

м. Київ –09-10 жовтня, м. Дніпро – 08-09 жовтня,

м. Краматорськ – 27-28 вересня,

м. Миколаїв – 01-02 жовтня, м. Маріуполь – 04-05 жовтня,

м. Харків – 20-21 вересня, м. Херсон – 08-09 жовтня,

м. Рівне – 15-16 жовтня, м. Ужгород – 18-19 жовтня

Заняття проводяться ЩОМІСЯЧНО (* - відповідно до формування груп). Можливе навчання у інших містах України (Тернопіль, Львів, Вінниця, Чернігів, Хмельницький, Черкаси, Кропивницький, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь та інші) та на території Замовника! Дистанційне навчання проводиться у будь-який зручний для Вас час!

А також проведення всіх процедур торгів «Під Ключ»! (переговорна процедура, відкриті торги, допорогові закупівлі).

Якщо Ви хочете пройти у нас навчання, Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму на проходження навчання (наступна сторінка). Реєстраційні форми на проходження навчання приймаються на е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

З усіх питань щодо проходження навчання звертайтеся за номерами телефонів:

(067) 553 96 25, (099) 186 71 50 – Марина Семенівна.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

ДОДАТОК


Навчання у сфері публічних закупівель

Сумська торгово-промислова палата запрошує членів тендерних комітетів отримати нові знання всфері публічних закупівель на тренінгах, які відбудуться 9-10 серпня 2018 року в м. Суми,за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7A (BЦ Іллінський, 2 поверх, зал №3).

На тренінгах будуть розглянуті актуальні зміни до законодавства у 2018 році та зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»:

Зміни щодо обов'язкового проведення закупівель від 50 000,00 гривень. за спрощеною процедурою;

Виправлення помилки учасниками протягом 24 годин з моменту розгляду пропозиції;

Моніторинг закупівель: що мас знати тендерний комітет;

Оприлюднення річного плану закупівель у 2018 році: як спростити свою роботу у плануванні й не порушити Закон. Повий функціонал майданчиків;

Внесення змін до річного плану та додатку, якщо є додатково виділені кошти;

Обгрунтування проведення переговорної процедури закупівлі у 2018 роиі.

Закупівля електричної енергії з 2019 року за процедурою відкриті торги;

Закупівля природного газу за процедурою відкритих торгів у 2018 році. Як убезпечити організацію від постійного росту цін.

Вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно прописати;

-  Проведення закупівель робіт (реконструкція, будівництво, капітальний ремонт та ін.);

-  Правильне оприлюднення звіту про укладений договір: покрокова інструкція.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді і тим замовникам, які хоч і не повинні створювати тендерні комітети, але проводять допорогові закупівлі через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину - 1332 гри з ІІДВ.

По закінченню навчання видаються сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для членів тендерних комітетів протягом 4-х років.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67, 067-542-91-19, 050-407-22-25 або на e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Додатково інформуємо про нові послуги у сфері публічних закупівель:

- супровід планування закупівель, створення річного плану та оприлюднення річного плану і додатку до річного плану;

- супровід при проведенні переговорних процедур закупівель;

- супровід при проведенні тендерів за процедурою відкриті торги для закупівлі природного газу;

- супровід складання тендерної документації за процедурою відкриті торги, протоколів прийнятих рішень та консультаційна допомога щодо оприлюднення всіх документів стосовно тендерів;

-  супровід при проведенні допорогових закупівель, підготовці документації, протоколів , звітів.

Вартість послуг - договірна.


 Навчальний тренінг у сфері публічних закупівель

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, як Уповноваженим органом у сфері публічних закупівель проводиться робота щодо професіоналізації сфери публічних закупівель та підвищення рівня знань суб’єктів сфери, задіяних у закупівельній діяльності організацій, які є замовниками у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, Мінекономрозвитку спільно з Київською школою економіки (далі - КШЕ) за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS), реалізовується поглиблений комплексний навчальний тренінг для тренерів із публічних закупівель.

Головною метою тренінгу є створення мережі професійних тренерів із закупівель. Даний тренінг запроваджено для професіоналів та активістів у сфері закупівель, які планують поглибити свої компетенції у сфері закупівельної діяльності та можуть виступати викладачами з питань публічних закупівель.

Програма тренінгу поєднує у собі сучасні міжнародні підходи до організації процесу закупівель, стандарти викладання КШЕ та сучасні вимоги до закупівель у сфері професійної підготовки і знань, та охоплює наступні теми: роль закупівель в організації та країні, планування закупівель, структурування закупівельних операцій, аналіз ринку для стратегічних закупівель, закупівельні процедури, укладання та управління контрактами, забезпечення якості, управління ризиками та запобігання корупції та змовам, методологія викладання у післядипломній освіті.

Навчальну програму створено безпосередньо для навчання нових тренерів з питань публічних закупівель, після успішного завершення якої учасники отримують необхідні знання, навички та досвід з проведення тренінгів для фахівців, робота яких пов’язана з проведенням публічних закупівель.

Навчання учасників тренінгу є безкоштовним. Водночас, центр вдосконалення закупівель буде відшкодовувати витрати на транспорт та проживання учасників із регіонів України інтенсиву із 12 повних робочих днів у проміжку з 17 серпня по 16 вересня.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті КШЕ за посиланням: http://cep.kse.org.ua/article/vidkrito-nabir-uchasnykiv-treninhu-dlya-treneriv-iz-zakupivel/index.html.


 ПРО НАВЧАННЯ У СФЕРІ ЗДІЙСНЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Доводимо до відома, що 12-13 липня 2018 року у м. Шостка та 11-12 липня, 11-13 вересня 2018 року у м. Одеса для голів, секретарів та членів тендерного комітету буде проведено навчання (підвищення кваліфікації) у сфері здійснення публічних закупівель за Програмою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з отриманням сертифікату встановленого зразка.

Питання курсів:

- Моніторинг публічних закупівель по новому з 2018 року;

- Вчимо користуватись електронним майданчиком;

- Тендерний комітет та уповноважені особи замовника;

- Визначаємо предмет закупівлі;

- Планування процедур закупівлі;

- Допорогові електронні закупівлі;

- Особливості складання тендерної документації;

- Оцінка тендерних пропозицій;

- Кваліфікаційні вимоги до учасників за статтями 16 та 17 Закону;

- Відкриті реєстри;

- Особливості укладання договору про закупівлю та внесення змін до істотних умов договору;

- Процедура відкритих торгів за Законом про публічні закупівлі;

- Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі за новим Законом;

- Звітування за процедурами закупівлі;

- Порядок оскарження дій замовника під час проведення торгів.

Для реєстрації необхідно заповнити заявку на участь та надіслати на:

Тел./факс (044) 225-33-53  E-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 

НАВЧАННЯ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Сумська торгово-промислова палатазапрошує членів тендерних комітетів отримати нові знання всфері публічних закупівель на тренінгах, які відбудуться 4-5 червня 2018 року в м. Суми,за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7A (BЦ Іллінський, 2 поверх, зал №3).

На тренінгах будуть розглянуті актуальні зміни до законодавства у 2018 році та зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»:

Зміни щодо обов'язкового проведення закупівель від 50 000,00 гривень. за спрощеною процедурою;

Виправлення помилки учасниками протягом 24 годин з моменту розгляду пропозиції;

Моніторинг закупівель: що мас знати тендерний комітет;

Оприлюднення річного плану закупівель у 2018 році: як спростити свою роботу у плануванні й не порушити Закон. Повий функціонал майданчиків;

Внесення змін до річного плану та додатку, якщо є додатково виділені кошти;

Обгрунтування проведення переговорної процедури закупівлі у 2018 роиі.

Закупівля електричної енергії з 2019 року за процедурою відкриті торги;

Закупівля природного газу за процедурою відкритих торгів у 2018 році. Як убезпечити організацію від постійного росту цін.

Вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно прописати;

Проведення закупівель робіт (реконструкція, будівництво, капітальний ремонт та ін.);

Правильне оприлюднення звіту про укладений договір: покрокова інструкція.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді і тим замовникам, які хоч і не повинні створювати тендерні комітети, але проводять допорогові закупівлі через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину - 1332 гри з ІІДВ.

По закінченню навчання видаються сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для членів тендерних комітетів протягом 4-х років.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67, 067-542-91-19, 050-407-22-25 або на e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Додатково інформуємо про нові послуги у сфері публічних закупівель:

-       супровід планування закупівель, створення річного плану та оприлюднення річного плану і додатку до річного плану;

-       супровід при проведенні переговорних процедур закупівель;

-       супровід при проведенні тендерів за процедурою відкриті торги для закупівлі природного газу;

-       супровід складання тендерної документації за процедурою відкриті торги, протоколів прийнятих рішень та консультаційна допомога щодо оприлюднення всіх документів стосовно тендерів;

-       супровід при проведенні допорогових закупівель, підготовці документації, протоколів , звітів.

Вартість послуг - договірна.


Економія з «ProZorro» за І квартал 2018 року

За І квартал 2018 року по Глухівському району через електронну систему державних закупівель «ProZorro» оголошено закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти на суму 7258255,73 гривень, заключено 43 договори на суму 3752864,53 гривень, підтверджена економія склала – 106775,20  гривень.

У зв’язку з відсутністю пропозицій відмінено 6 закупівель на загальну суму 1887562,00 гривень.


 Оголошення

Навчання у сфері публічних закупівель

Сумська торгово-промислова палата запрошує членів тендерних комітетів на навчання у сфері публічних закупівель, яке відбудеться 2-3 квітня 20J8 року в м. Суми, за адресою: м. Суми, вул. Іллінська. 7А (ВЦ Іллінськкй, 2 поверх, зал №3, початок о 09:30).

На семінарах будуть розглянуті актуальні зміни до законодавства у 2018 році, успішна практика проведення закупівель, приклади проблемних ситуацій, зокрема з питань:

-       Оприлюднення річного плану закупівель у 2018 році: як спростити свою роботу у плануванні й не порушити Закон. Новий функціонал майданчиків;

-       Внесення змін до річного плану та додатку, нові правила оприлюднення;

-       Обгрунтування проведення переговорної процедури закупівлі у 2018 році. Особливості проведення переговорної процедури в системі електронних закупівель;

-       Закупівля природнього газу за процедурою відкритих торгів у 2018 році. Закупівля газу за ринковими цінами: юридичні «уловки» актуального питання. Як закупити у відповідності до Закону:

-       Пошук інформації про учасників у відкритій єдиних реєстрах доступ до яких є вільним: що повинен знати та вміти тендерний комітет;

-       Новий формат отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів - особливості даної зміни у вимогах тендерної документації;

-       Вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно прописати;

-       Перевірка довідки про відсутність судимості на новому інтернет-ресурсі;

-       Проведення закупівель робіт (реконструкція, будівництво, капітальний ремонт та ін.);

-       Правильне оприлюднення звіту про укладений договір: покрокова інструкція.

-       Створення тендерного комітету. Розподіл обов’язків у відповідності до законодавства.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді і тим замовникам, які хоч і не повинні створювати тендерні комітети, але проводять допорогові закупівлі через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину - 1332 гривні з ПДВ.

По закінченню навчання видаються сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для членів тендерних комітетів протягом 4-х років.

Для реєстрації на участь у семінарі та отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном (0542)77-07-67, 067-542-91-19, 050-407-22-25 або на e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Додатково інформуємо про нові послуги у сфері публічних закупівель:

-       супровід планування закупівель, створення річного плану та оприлюднення річного плану і додатку до річного плану;

-       супровід при проведенні переговорних процедур закупівель;

-       супровід при проведенні тендерів за процедурою відкриті торги для закупівлі природного газу;

-       супровід складання тендерної документації за процедурою відкриті торги, протоколів прийнятих рішень та консультаційна допомога щодо оприлюднення всіх документів стосовно тендерів;

-       супровід при проведенні допорогових закупівель, підготовці документації, протоколів , звітів.

Вартість послуг - договірна.

ЕКОНОМІЯ З "PROZORRO"

За 2017 рік по Глухівському району через електронну систему державних закупівель «ProZorro» оголошено закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти на суму 15909234,00 гривень, заключено 96 договорів на суму 10639821,62 гривень, підтверджена економія склала – 162464,44  гривень.

У зв’язку з відсутністю пропозицій відмінено 19 закупівель на загальну суму 4462251,00 гривень.