Районна газета

ПРО ОРЕНДУ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

З метою реалізації положень частини 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», виконання завдання із забезпечення надходжень плати за оренду державного майна до Державного бюджету України та підвищення ефективності використання державного майна надаємо інформацію про об’єкти державної власності станом на 01.11.2019, що знаходяться на території району та можуть бути передані в оренду відповідно до чинного законодавства.

ПРО ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рада голів державних адміністрацій інформує Вас, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев’єха, відбулася Міжнародна конференція «Добродійний солідаризм – соціальноекономічна парадигма ХХІ сторіччя». Програмою Конференції було передбачено окрему тему: «Економіка України – шлях до демократизацій: солідарні підходи». Результатом плідної роботи є Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя» до Народу України, Президента України В.О. Зеленського, Депутатів Верховної Ради України та Членів Кабінету Міністрів України (Додаток 1).

ПРО ОРЕНДУ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

З метою реалізації положень частини 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», виконання завдання із забезпечення надходжень плати за оренду державного майна до Державного бюджету України та підвищення ефективності використання державного майна надаємо інформацію про об’єкти державної власності, що знаходяться на території району та можуть бути передані в оренду відповідно до чинного законодавства.

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю  «ГЛУХІВСЬКИЙ КАР’ЄР КВАРЦИТІВ», код ЄДРПОУ 14015554, інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.