Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ

Доводимо до відома, що 20 травня 2019 у Відні в приміщенні Федеральної палати економіки Австрії (Віднерхауптштрасе, 63) відбудеться українсько-австрійський економічний форуму

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська  сторона  в  черговий  раз   підтвердила  свою  зацікавленість  щодо спеціалізації форуму, а саме:

  • Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;
  • Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Наразі узгоджено проект програми Форуму (додається), яка надає українським регіонам можливість презентувати економічний потенціал, програми регіонального розвитку і регіональні інвестиційні проекти.

Програма Форуму також надає широкі можливості представникам ділових кіл обох країн щодо встановлення ділових контактів, проведення переговорів та започаткування ділового співробітництва.

Також повідомляємо, що Торгово-промисловою палатою України розпочато реєстрацію  українських учасників  форуму,  яку  можна здійснити за посиланням: https://qoo.ql/forms/y2n26Tf5nGZSzAhX2 або безпосередньо на сайті ТПП України у розділі «Події».

Щоб прийняти участь у даному заході потрібно зареєструвати делегацію за вказаним вище посиланням та надати пропозиції щодо презентації в рамках панелі 2 Українсько-Австрійського Бізнес-Форуму.

У разі участі реєстрацію учасників потрібно завершити до 15 квітня цього року. Пропозиції щодо виступів і презентацій просимо надсилати на адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до 15 квітня 2019 року.

Нагадуємо, що організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України - керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ПРОГРАМА