Районна газета

РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ПРИВІТАВ ДІТЕЙ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Коли приходить місяць грудень,усі діти з нетерпінням чекають день Святого Миколая-Чудотворця. Цього Святого споконвіку любила і шанувала Україна тому, що він приносив у дім родинну радість, душевний спокій, а ще захищав бідних та маленьких дітей   

Уже стало доброю традицією, що саме у День Святого Миколая Глухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  вітає діток різних категорій населення з цим чудовим святом. Не став виключенням і нинішній рік.

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!!!

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бали проведені  заходи, об’єднані правовою тематикою, які сприяли підвищенню рівня правової культури, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту

ГЛУХІВЩИНА ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

У рамках акції «16 днів проти насильства» Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Есманьської загальноосвітньої школи проведено інформаційну годину «Попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми»

Мета бесіди - попередження насильства в сім’ї, профілактика та запобігання жорстокого поводження з дітьми, створення доброзичливої та відвертої атмосфери.

«ПРОФІЛАКТИКА ВІЛ/СНІДу СЕРЕД УМОВНО ЗАСУДЖЕНИХ ОСІБ»

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (1 грудня), Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для засуджених, які перебувають на обліку Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, проведено заняття з елементами тренінгу на тему:  «СНІД та його наслідки»