Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА… ЩО ЦЕ?

Гендерна політика. Гендерна рівність. Що ж це таке?

Поняття «гендер» з’явилось в Україні нещодавно і постало на даний момент досить чітко. Чому? Тому що з’явились жінки з пріоритетами в політичному, економічному, соціальному житті країни.

Якщо пересічний читач спробує самостійно розібратись, що ж це за новий феномен під загадковою назвою «гендерна політика», то перше, що йому попаде на очі, буде визначення: «це діяльність, спрямована на здійснення та гарантування рівних прав, свобод і можливостей для жінок і чоловіків, утвердження гендерної демократії та формування гендерної культури в суспільстві».

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ!

Управлінням соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації проведено розрахунок житлової субсидії на неопалювальний період без звернення громадян

Станом на 29.05.2019 розрахунок провели майже 1300 отримувачам, із них субсидію призначено 104 домогосподарствам, решті отримувачам за розрахунком субсидія на літній період не призначена.

БАТЬКІВ ГЛУХІВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР

27 травня Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі «Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн»

Спікер вебінару: тренер, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми Уляна ДОЛИНЯК.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w.