Районна газета

ВСТАНОВЛЕНО ВЕСНЯНО-ЛІТНЮ ЗАБОРОНУ НА ЛОВ РИБИ

Наказом управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 14.03.2019 № 30-ОД «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Сумської області у 2019 році» з 01 квітня введено заборону на лов риби та інших біоресурсів (любительське і спортивне рибальство) на період нересту риб та розмноження їхніх водних біоресурсів.

ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ?

До президентських виборів залишилося 12 днів. На сьогоднішній день в Україні нараховується приблизно 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. З них майже 60% не знають, як голосувати в їхньому нинішньому місці проживання

Задля інформування громадян даної категорії щодо особливостей виборчих прав та процедур юстиція Сумщини в межах всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», ініційованої Міністерством юстиції спільно з Центральною виборчою комісією, роз’яснює виборцям їхні права. 

ЯК МОЗ УКРАЇНИ РЕГУЛЮВАТИМЕ ЦІНИ НА ЛІКИ З НАЦПЕРЕЛІКУ

Для лікарських засобів з Нацпереліку, що найчастіше приймають українці, Міністерство встановить граничні ціни. Ця максимально допустима ціна залежатиме від цін на діючу речовину в сусідніх країнах. Подібна модель регулювання цін на ліки вже працює у програмі «Доступні ліки» і дає позитивні результати

Про це повідомив профільний заступник міністра охорони здоров’я Роман ІЛИК в рамках панельної дискусії Українського фармацевтичного конгресу.

ПЕРЕМОГА ЮНИХ ТАЛАНТІВ!

16 березня 2019 року в місті Конотоп відбувся хореографічний марафон «FREEDOM», в якому взяв участь хореографічний колектив «PRIDEDANCE» комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради (керівник – Катерина ШУМИЦЬКА)

Маленькі артисти вибороли переможні ІІ та ІІІ місця, представивши на розсуд журі дві хореографічні композиції.

АЛГОРИТМ ДІЙ ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ

За утримання молодняка великої рогатої худоби до 13 місячного віку власники отримають державну дотацію у сумі 2500 тисячі гривень (300+700+1500) на голову, передбачену програмою підтримки у галузі тваринництва

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.