Районна газета

ПОДЯКА ТИМ, ХТО ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ, ВІДСТОЮЄ ЇЇ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ ТА СУВЕРЕНІТЕТ

Керівники районної влади привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

У ході урочистостей в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А.Ковпака СНАУ тимчасово виконуючий обов’язки райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ та голова районної ради Олексій ТКАЧЕНКО вручили почесні грамоти співробітникам Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Віктору БЛАГОДИРУ та Олені МАРЧЕНКО.

Звертаючись до всіх присутніх, Володимир КАРТАВИЙ наголосив, що міць держави залежить від єдності армії та народу. Олексій ТКАЧЕНКО подякував військовослужбовцям, завдяки мужності та героїзму яких наша держава склала залік на боєздатність.

Вітання від керівництва району та побажання миру і спокою, здоров’я та злагоди приймали і військовослужбовці військової частини А0385. Андрій КЕБЕЦЬ та Андрій ІВАШКО отримали спільні грамоти голів райдержадміністрації та районної ради з нагоди свята.

«День Збройних Сил України – це свято, яке має особливе значення. Адже зараз Україна зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність. І ви ціною власного життя захищаєте суверенітет нашої країни», - з такими словами звернувся заступник голови райдержадміністрації Олексій САВИЦЬКИЙ до військових, які дислокуються у місті Глухів. Квітами та почесними грамотами посадовець нагородив військовослужбовців військової частини А3958 Володимира ГОНЧАРОВА та Катерину МОВЧАН, військовослужбовців військової частини А4590 Марину КОЛОМОЄЦЬ та Іллю ОЛІЙНИКА.