Районна газета

У МІЛІЦІОНЕРІВ – НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Патрульно-постова служба Глухівського міського відділу міліції отримала новий автомобіль «Тойота Пріус».

Сучасні японські автівки закуплено згідно програми Міністерства внутрішніх справ України і вони вже є у правоохоронців Роменського й Охтирського районів нашої області.

Ключі від авто глухівським міліціонерам вручив начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області полковник міліції Анатолій Річкаль, який зауважив, що сучасний автомобіль стане у нагоді працівникам патрульно-постової служби нашого прикордонного району, адже від оперативності правоохоронців залежить безпека людей.

Від імені представників влади особовий склад міського відділу з приємною подією привітав голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко і зазначив, що гідна матеріальна база – це запорука успіху в роботі міліції. Влада готова завжди допомагати правоохоронцям у вирішенні нагальних питань з упевненістю в тому, що міліціонери і надалі будуть відданими присязі, відповідально нестимуть свою службу на благо держави і людей.
Начальник Глухівського міськвідділу міліції Віталій Угольніков подякував за подарунок і запевнив, що глухівські правоохоронці сумлінно виконуватимуть покладені на них завдання.