Районна газета

ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

На цьому наголосив начальник Глухівського міського відділу МВС України в Сумській області Володимир Помилуйко під час зустрічі з сільськими та селищними головами, секретарями сільських та селищних рад.

Він відзначив, що має бути налагоджено тісний зв’язок дільничних інспекторів міліції з місцевим населенням з метою моніторингу суспільно-політичної ситуації, яка існує в населених пунктах району, попередження виникнення позаштатних ситуацій.  Це особливо актуально для прикордонних населених пунктів району.

Під час проведення виборів дільничними інспекторами міліції спільно з членами добровільних громадських формувань буде забезпечуватись громадська безпека.

Про проведення профілактичних заходів у сфері забезпечення державної безпеки, запобіганню вчинення злочинів терористичного та екстремістського характерів на території Глухівського району проінформували присутніх і представники Глухівського міськвідділення управління Служби безпеки України в Сумській області.

Голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко звернув увагу сільських та селищних голів на активній результативній співпраці територіальних громад з представниками правоохоронних органів з метою недопущення виникнення злочинності на території району.