Районна газета

ПОСИЛЕНА УВАГА ПРОФІЛАКТИЦІ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Начальник Глухівського відділу поліції (м. Глухів) Головного управління Національної поліції у Сумській області Леонід Бібік прозвітував на колегії райдержадміністрації щодо забезпечення належного рівня правопорядку і громадської безпеки у Глухівському районі.

За звітній період 2017 року на території Глухівського району всього зареєстровано 121 кримінальне правопорушення, що на 14 більше,  ніж у минулому році, з яких 60 розкрито, що на 2більше ніж у 2016 році, питома вага розкритих злочинів (із числа зареєстрованих в звітному періоді) складає 50% що вище середньо-обласного (по області – 42%).

У структурі злочинності 53% злочинних проявів загально - кримінальної спрямованості становлять особливо тяжкі та тяжкі злочини, це в першу чергу майнові злочини.

За 1 півріччя 2017 року скоєно особливо-тяжких злочинів – 3, з них розкрито – 1,  тяжких злочинів скоєно 34 з них розкрито – 20. Серед викритих злочинців 17 осіб вже порушували кримінальне законодавство. У стані сп’яніння вчинено  25  злочинів.

При розгляді питання було наголошено на посиленні уваги на  профілактиці правопорушень.