Районна газета

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ!

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

НА ГЛУХІВЩИНІ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Начальник відділу агропромислового розвитку Глухівської районної державної адміністрації Олександр ФУРСА підвів підсумки другого етапу прийому документів та виплати дотацій

За результатами поданих на 1 вересня документів до Міністерства аграрної політики та продовольства України 283 домогосподарствам населення району, які утримують 395 голів молодняка великої рогатої худоби, нараховано бюджетну дотацію на сумму 265, 8 тисяч гривень.

АГРАРІЇ РАЙОНУ ЗАВЕРШИЛИ ЗБИРАННЯ СОНЯШНИКУ

Станом на 26.10.2018 у районі завершено збирання соняшнику

За інформацією відділу агропромислового розвитку Глухівської районної державної адміністрації культуру зібрано на площі 13336 гектарів, або 100%, валове виробництво становить 38267 тонн, при середній урожайності 29 ц/га.

АГРАРІЇ ГЛУХІВЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ 2018 РОКУ

За інформацією відділу агропромислового розвитку Глухівської районної державної адміністрації у районі вже завершено збирання гречки, триває збирання соняшнику, сої, кукурудзи на зерно.

Кукурудзу на зерно зібрано на площі  6979 гектарів (30%), намолочено 76370 тонн. Глухівський район разом з Конотопським та Кролевецьким районами займає лідируючу позицію в області з врожайності цієї культури.