Районна газета

24 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПОЛІОМІЄЛІТОМ

Щороку 24 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (WORLD POLIO DAY). Цей захід має за мету привернути увагу світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт та завершення боротьби за викорінення цієї хвороби на всій планеті.

Що треба знати і зробити, щоб подолати поліомієліт:

- Поліомієліт - це небезпечне інфекційне захворювання, яке викликається вірусом. Поліовірус здатен уражати нервову систему людини та спричиняти незворотні паралічі.

ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ В РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

За даними Глухівського відділу Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) станом на 13.09.2019 на території Глухівського району становить 145,7 на 100 тис. населення, що вище ніж минулого тижня в 3 рази

Захворіла 31 особа, з них 27 дітей віком до 17 років (87,1%), у тому числі школярів – 12 (44,4%).

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ ІЗ КОРУ

Третій рік поспіль, в Україні і у Сумській  області спостерігається епідемічний підйом захворюваності на кір, що не було характерно за останні 15 років

З метою попередження ускладнень кору в Україні проводиться планова імунізація проти кору дітям у віці 12 місяців та у 6 років згідно Календаря щеплень. Увага батьків звертається на його дотримання – саме у Ваших руках здоров’я Вашої дитини!