Районна газета

Обговорення проекту розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» (обговорення завершено)

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Проект розпорядження розроблено відділом внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації».

Усі бажаючі до 10 березня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, каб. 19, м. Глухів, 41400, на факс (05444) 2-50-85 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-53-14.

З урахуванням того, що в 2014 році терміни затвердження плану заходів є стислими, розпорядження заплановано затвердити до 15.02.2014. Усі пропозиції, які надійдуть у ході громадського обговорення, будуть розглянуті, та у разі необхідності до розпорядження буде внесено зміни.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

Звіт про результати обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»