Районна газета

Обговорення проекту розпорядження "Про затвердження Умов прове­дення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських авто­бусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
 Проект Розпорядження про затвердження умов проведення конкурсу з  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району

Розробник –  Глухівська районної державна адміністрація

Проект регуляторного акту передбачає затвердження умов проведення конкурсу з  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу - до 19 травня 2014 року.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі, до Глухівської районної державної адміністрації : м.Глухів вул..Києво-Московська 43, тел.. 2-20-23.  

Проект розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження Умов прове­дення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських авто­бусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району"

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району"