Районна газета

Обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

У рамках обговорення в Глухівському районі заплановано провести публічні заходи на території всіх сільських та селищних рад району.

Також усі бажаючі до 10 червня 2014 року можуть надавати пропозиції та зауваження щодо запропонованих змін до Конституції України відділу внутрішньої політики, зв'язків  з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної  державної адміністрації (на адресу: м. Глухів, вул. Києво-Московська, буд. 43, на факс (05444) 2-50-85 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення, будуть надані Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації для подальшого опрацювання.

Контактна особа: начальник відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-53-14.

Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

Презентаційні матеріали

Звіт про проведення Глухівською районною державною адміністрацією громадського обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації влади