Районна газета

Обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадян­ського суспільства в Україні"

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні".

Проект розпорядження розроблено відділом внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації" з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації та завдань, визначених Обласною програмою сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2015 роки.

Усі бажаючі до 25 грудня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, на факс (05444) 2-50-85 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-53-14.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядженння голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні"

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні"