Районна газета

Обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році"

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році».

Проект розпорядження розроблено відділом внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 29 грудня 2014 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, на факс (05444) 2-53-14 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-53-14.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

 

Проект розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році"

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2015 році"