Районна газета

Обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадян­ського суспільства в Україні"

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні".

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Глухівської районної державної адміністрації відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації".

Усі бажаючі до 09 січня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, на факс (05444) 2-50-85 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Глухівської районної державної адміністрації Степченко Інна Олександрівна, тел. (05444) 2-51-99.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядженння голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні"

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні"