Районна газета

Обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році"

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації. Громадською радою при Глухівській районній державній адміністрації пропозиції не надавались.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 22.12.2016 включно.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи, комунікацій  з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, м. Глухів, на факс (05444) 2-22-19 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа:

начальник відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та управління персоналом апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна.

тел. (05444) 2-51-99. 

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2017 році»