Районна газета

Обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік

ОГОЛОШЕННЯ

Відділом економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації разом з іншими структурними підрозділами Глухівської районної державної адміністрації та представництвами територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Глухівського району, виконавчими комітетами сільських та селищних рад відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 26 квітня 2003 р. № 621 «Про розроблення прогнозних i програмних документів економічного i соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації від 23.09.2016 № 325-ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік» розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік (далі – проект Програми).

В основу проекту Програми покладено ключові положення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Плану заходів з її реалізації на 2015-2017 роки, Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та Плану її реалізації на 2015-2017 роки.

Метою Програми визначено створення умов для забезпечення динамічного, збалансованого розвитку, зростання добробуту та підвищення якості життя населення району шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, активізації економічного розвитку усіх галузей господарського комплексу, збільшення інвестиційної і інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, що дасть змогу підвищити рівень конкурентоспроможності економіки регіону.

Запрошуємо до обговорення проекту Програми, що триватиме до 15 січня 2017 року. Свої пропозиції надавати відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації (м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43) або на електронну адресу (  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Проект Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік