Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

З метою врахування думки громадськості щодо подальшого розвитку Глухівського району, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення інформації про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району у 2016 році.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 04 по 23 січня 2017 року.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції щодо подальшого розвитку Глухівського району на адресу відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації Калач Михайло Володимирович.

тел. (05444) 2-26-07.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Доповідна записка про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2016 рік за 2016 рік

Звіт про результати проведення громадського обговорення ходу виконання Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району у 2016 році