Районна газета

Глухівський відділ Шосткинської місцевої прокуратури

08.08.2018

За самовільне зайняття земельної ділянки – кримінальне покарання

Виключно за ініціативою Глухівського відділу прокуратури до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно мешканця м. Глухів, який без відповідних дозвільних документів самовільно зайняв земельну ділянку на території заповідника «Глухів», що відноситься до особливо цінних земель та здійснив на ній самовільне будівництво споруди. 

За вказані кримінальні правопорушення підсудному загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років. В судовому засіданні за ініціативою самого підсудного укладено угоду про визнання винуватості з прокурором, на підставі якої підсудний повністю визнав вину, зобов‘язався відшкодувати збитки, нанесені кримінальним правопорушенням та отримати необхідні правоустановлюючі  документи на земельну ділянку та споруду. Всі ці обставини зумовили можливість звільнити підсудного від призначеного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком.


 За крадіжку з магазину – за грати. 

Глухівським міськрайонним судом до 3 років позбавлення волі засуджено мешканця с. Есмань Глухівського району, який разом зі своїм знайомим скоїли з крадіжку продуктів харчування, алкогольних напоїв, цигарок та грошей із продовольчого магазину в с. Первомайське. Інший зловмисник на даний час переховується від органів слідства, однак відразу після встановлення його місця знаходження, справа відносно нього буде спрямована до суду.    


В селищі Шалигине Глухівського району Сумської області між двома чоловіками, які розпивали спиртні напої виникла сварка. В ході сварки чоловік схопив ножа, який знаходився в підставці для ножів на кухонному столі та наніс своєму товаришеві декілька ударів ножем в область лівого стегна та тулуба. 

На даний час чоловіку повідомлено про підозру у вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України та за клопотанням прокурора обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За скоєне чоловіку загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.