Районна газета

Обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки

Відділом економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації разом з іншими структурними підрозділами Глухівської районної державної адміністрації та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади в Глухівському районі відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 26 квітня 2003 р. № 621 «Про розроблення прогнозних i програмних документів економічного i соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації від 01.10.2018 № 517-ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки (далі – проект Програми).

В основу проекту Програми покладено щорічне послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє та зовнішнє становище України, ключові положення Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та Плану її реалізації на 2018-2020 роки.

Метою Програми визначено створення умов для забезпечення динамічного, збалансованого розвитку, зростання добробуту та підвищення якості рівня життя населення району шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, активізації економічного розвитку всіх галузей господарського комплексу, збільшення інвестиційної та інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, що дасть змогу підвищити рівень конкурентоспроможності економіки району.

Запрошуємо до обговорення проекту Програми, що триватиме до 17 грудня 2018 року. Свої пропозиції надавати відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації (м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Текст Програми

Додаток

Звіт за результатами громадського обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки