Районна газета

Обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році"

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Сумською обласною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації, голови громадської ради при Глухівській районній державній адміністрації.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме до 24.12.2018.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськісью апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43 або на електронну адресу glh.org@sm.gov.ua).

Контактна особа:

начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-51-99.

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році»

Звіт за результатами проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Глухівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році»