Районна газета

Обговорення проекту розпорядження

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Глухівському районі у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки".

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації та завдань, визначених Обласною програмою сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017–2020 роки.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме до 24.12.2018.

Усі бажаючі протягом терміну можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43,  або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. sm.gov.ua).

Контактна особа: начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації Саботан Лариса Олексіївна, тел. (05444) 2-51-99.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядженння голови Глухівської районної державної адміністрації "Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Глухівському районі у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки"

Звіт за результатами проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Глухівському районі у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки»