Районна газета

Обговорення проекту Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення проекту Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

Проект програми розроблено відділом культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, управлінням соціального захисту населення Глухівської районної державної адмінстрації 

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме до 15.04.2019.

Усі бажаючі протягом терміну можуть надавати пропозиції до проекту програми відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Героїв Небесної Сотні, 3, м. Глухів, або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ).

Контактна особа: начальник відділу культури. молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Горбачова Ольга Іванівна, тел. (05444) 2-23-33.

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік

Звіт за результатами громадського обговорення проекту Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік