Районна газета

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

З метою гідного вшанування пам’яті подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, за участю районної та міської влади, чорнобильців, представників громадських організацій відбулися урочисті заходи

«Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

Переконаний, що держава має робити все можливе, щоб Герої Чорнобиля відчували постійну увагу, підтримку і турботу, щоб були створені всі умови для їхньої соціальної і медичної реабілітації, вирішені всі життєво важливі питання від гідних розмірів пенсій до забезпечення достойних умов життя, сучасного медичного обслуговування.

Щиро дякую за ваш подвиг, бажаю здоров'я, миру, благополуччя та довгих років життя», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир КАРТАВИЙ.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною свого життя і здоров’я зміг здолати найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття.