Районна газета

НОВОУТВОРЕНІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАЮТЬ ЗАТВЕРДЖУВАТИ ПЕРЕЛІК СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ, ВИХОДЯЧИ ІЗ ВЛАСНОЇ ПОТРЕБИ

Начальник юридичного відділу апарату Сумської облдержадміністрації Світлана КАЛАЙДОВА під час брифінгу розповіла про основні аспекти реорганізації райдержадміністрацій, що відбувається у рамках децентралізації

Посадовець нагадала, що 30 грудня набула чинності Постанова від 28 грудня 2020 р. № 1336 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 606», в якій йдеться про зміни в рекомендаційних переліках структурних підрозділів районних державних адміністрацій.

Згідно зі змінами, структурні підрозділи райдержадміністрації поділяються на структурні підрозділи щодо здійснення виконавчої влади з питань (внутрішнього аудиту; соціального захисту населення; інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю; цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг; оборонної роботи; цивільного захисту), структурні підрозділи із забезпечення взаємодії та здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування з питань: фінансів; забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування; соціально-економічного розвитку території, а саме: економіки, агропромислового розвитку; освіти, охорони здоров’я, культури, спорту; інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології. Також є архівний підрозділ та служба у справах дітей.

«Цей перелік є рекомендаційним, не є обов’язковим до застосування. І кожна райдержадміністрація, виходячи із власної потреби, буде затверджувати свою структуру», – підкреслила Світлана Калайдова.

Текст постанови читайте за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-a1336