Районна газета

Обговорення

З метою врахування думки громадськості щодо визначення основних заходів з підготовки підприємств, установ та організацій всіх форм власності Глухівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про підсумки проходження опалювального періоду 2018-2019 років та про затвердження заходів щодо підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років".

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з 08 до 17 травня 2019 року.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції щодо відповідного проекту розпорядження на адресу відділу архітектури, містобудуваня та житлово-комунільного господарства Глухівської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Києво-Московська, 43, або на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального  господарства Глухівської районної державної адміністрації Фільченко Ігор Петрович, тел. (05444) 2-26-07.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження "Про підсумки проходження опалювального періоду 2018-2019 років та про затвердження заходів щодо підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років"

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Глухівської районної державної адміністрації "Про підсумки проходження опалювального періоду 2018-2019 років та про затвердження заходів щодо підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років"