Районна газета

ЯСКРАВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Ось і завершив свою впевнену ходу районний фестиваль-конкурс «Зорі над Клевенню», який цього року проходив в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-тій річниці утворення Сумської області.

ГЛУХІВЩИНА ФЕСТИВАЛЬНА

Дзвінкоголосо лунає Глухівщиною районний фестиваль «Зорі над Клевенню» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». В неділю фестиваль завітав до Перемоги, де в сільському будинку культури своїми творчими надбаннями вражали колективи аматорської творчості Перемозької, Уздицької, Чернівської, Баницької сільських рад.  

ФЕСТИВАЛЬ «ЗАПАЛЮЄ ЗІРКИ»

Крокує  селами  Глухівщини районний фестиваль «Зорі над Клевенню», який проходить  в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». 

Свято творчості продовжилося  на гостинній  бачівській землі, у приміщенні  сільського будинку культури, де свої здобутки презентували колективи аматорської творчості Бачівської, Фотовизької, Пустогородської, Сопицької сільських рад. 

ЯСКРАВЕ СЯЙВО ФЕСТИВАЛЮ

Впевнено продовжив крокувати селами Глухівщини районний фестиваль «Зорі над Клевенню». Взявши старт на студеноцькій землі, фестивальна естафета продовжилася у Вільній Слободі,  де звітували своїми творчими здобутками аматори сцени Вільнослобідської, Суходільської, Уланівської сільських та Есманьської селищної ради.

У фойе сільського будинку культури було оформлено виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, відбувалась презентація місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини: манери вишивки, весільного обряду.