Районна газета

СІЙСЯ, РОДИСЯ, ЖИТО, ПШЕНИЦЯ, ВСЯКА ПАШНИЦЯ!

У дні новорічно-різдвяних свят лунають Україною колядки і щедрівки, у яких люди прославляють  народження  Сина Божого, бажають одне одному щасливого Нового року.

Вже традиційно, в ці святкові дні, на Глухівщині проходить районний фестиваль «Щедрий вечір, добрий вечір!», мета якого – dідродження, збереження та популяризація традицій проведення свят зимового циклу.

«ТАНЦЮЮЧА НАЦІЯ» ГЛУХІВЩИНИ

11 листопада у місті Суми проходив IV Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Танцююча нація», в якому Глухівський край гідно представив хореографічний колектив «Кроки» комунального закладу «Районний будинок культури» Глухівської районної ради (керівник – Вікторія Сазонова)

Наш колектив виступив у номінації «естрадна хореографія» у двох вікових категоріях: молодь (13-15 років) та дорослі (16 років та старше). 

«ПІЛІГРИМ» ВІДЗНАЧИЛИ НА «МИСТЕЦЬКИХ СХОДАХ»

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  творча спільнота Сумщини вітала своїх колег, зібравшись широким загалом у театрі дітей та юнацтва на культурно-мистецькій акції «Мистецькі сходи».

Святковим концертом та нагородами привітали  працівників галузі, визначених у номінаціях: «Гордість культурно-мистецької Сумщини», «Культурна спадщина», «Юні таланти Сумщини»», «Кращий аматорський колектив», «Майстер організації дозвілля», «Професіонал бібліотечної справи»», «Інновації і креативність», «Серце, віддане дітям».

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ

У комунальному закладі «Глухівська центральна районна бібліотека» пройшов семінар-тренінг «Розвиток креативності бібліотекарів та формування впевненості у собі»

Головне завдання семінару-тренінгу: навчитися виявляти творчі здібності у своїй професійній діяльності, усвідомити і подолати перешкоди для вияву і розвитку творчого потенціалу, формувати навички управління творчим процессом, розвивати креативність.