Районна газета

ЗУСТРІЧ З ПОЕТЕСОЮ

У Глухівській районній бібліотеці відбулася зустріч з сумською поетесою Надією Позняк.

Для глухівчан Надію Позняк відкрила поетеса Ірина Колтакова. Вони разом представили свої поезії в літературно - краєзнавчому виданні «Поетична топоніміка» в 2015 році. В березні 2016 року в нашій бібліотеці відбулася презентація цієї збірки.

ВІДБУЛОСЯ СКАЙП-СПІЛКУВАННЯ

У Глухівській районній бібліотеці відбулося скайп-спілкування з Ямполем, Шосткою, Сумами. Тема – Хрестовоздвиженське трудове братство, засноване Неплюєвими. Олександр Мірошниченко, науковий співробітник Національного заповідника «Глухів», повідав про садибу Неплюєвих в Глухові.

ЯКЩО ЛЮДИНА ХОЧЕ ВИШИВАТИ... ЇЙ ВДАСТЬСЯ ВСЕ

11 березня читальна зала Глухівської районної бібліотеки наповнилася і духовним, і сонячним світлом. Саме цього дня тут відкрилася виставка робіт, вишитих бісером «Рукотворне різнобарв’я». Автор - глухівська майстриня Лариса Шакотько.

Родом вона із села Слоут. Там, навчаючись у школі, прагнула бути першою в усьому – навчанні, спорті, художній самодіяльності. Успішно закінчивши десятирічку, поступила на навчання до Сумського педагогічного інституту ім. А. Макаренка на факультет математики та інформатики.

УСПІШНИЙ ДЕБЮТ ЮНИХ АКТОРІВ

У місті Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени»

Свою майстерність демонстрували близько 20 дитячих театральних колективів з усієї Сумщини.