Районна газета

ЯСКРАВИЙ ТАЛАНТ ЮНОЇ СОЛІСТКИ ГЛУХІВЩИНИ

З25 по 27 серпня у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна проходив обласний конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» у рамках міжнародного фестивалю «SANREMOJUNIOR – УКРАЇНА».

ГЛУХІВЩИНА І РОМЕНЩИНА: КУЛЬТУРНО-ТВОРЧИЙ ОБМІН

Делегація Глухівського району на чолі з начальником відділу культури, молоді і спорту райдержадміністрації Ольгою Горбачовою взяла участь у святкуванні Дні села Діброва Роменського району.

Мета поїздки - культурно-творчий обмін між районами.

ЯСКРАВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Ось і завершив свою впевнену ходу районний фестиваль-конкурс «Зорі над Клевенню», який цього року проходив в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-тій річниці утворення Сумської області.

ГЛУХІВЩИНА ФЕСТИВАЛЬНА

Дзвінкоголосо лунає Глухівщиною районний фестиваль «Зорі над Клевенню» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». В неділю фестиваль завітав до Перемоги, де в сільському будинку культури своїми творчими надбаннями вражали колективи аматорської творчості Перемозької, Уздицької, Чернівської, Баницької сільських рад.