Районна газета

НЕВМИРУЩЕ СЛОВО КОБЗАРЯ

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Його ім’я золотими літерами вписано в історію української та світової літератури.

На Глухівщині пам’ятають та вшановують Великого Кобзаря. Доброю традицією стало проведення районного відбіркового конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка.

ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

У ході  підсумкової наради працівників галузі культури району начальник відділу культури, молоді і спорту районної державної адміністрації Ольга ГОРБАЧОВА підвела підсумки творчої та фінансово-гоподарської діяльності закладів культури району у 2017 році та окреслила основні напрямки роботи у 2018 році.

В обговоренні питання взяли участь директори комунальних закладів «Районний будинок культури» та «Глухівська центральна районна бібліотека» Глухівської районної ради Олександр Ланін і Тамара Привалова.

ПІСЕННИЙ ВІНОЧОК ГЛУХІВЩИНИ

Районний будинок культури вкотре приймав гостей – учасників щорічного конкурсу вокального мистецтва «Пісенний віночок Глухівщини». Даний конкурс проводиться з метою пропаганди та підтримки вокального мистецтва, залучення молоді до вокальної творчості, розширення спектру музичних напрямків вокального жанру.

ЯСКРАВИЙ ТАЛАНТ ЮНОЇ СОЛІСТКИ ГЛУХІВЩИНИ

З25 по 27 серпня у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна проходив обласний конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» у рамках міжнародного фестивалю «SANREMOJUNIOR – УКРАЇНА».