Районна газета

КАПУСТЯНІ ПОСИДЕНЬКИ

По всьому світу проводиться  дуже багато  свят і фестивалів капусти, а в цьому році таке дійство пройшло і в Глухівській районній бібліотеці.

Тридиційно восени, в жовтні, коли закінчувалися польові роботи, коли була прибрана вся капуста на городі, люди влаштовували веселі капустяні посиденьки. Дівчата і хлопці ходили з піснями по своєму селу і пропонували свою допомогу в засолюванні капусти, а господарі в такі дні пекли смачні з капустою пироги, щоб пригощати помічників.

На таких посиденьках дівчата і хлопці не тільки працювали, а й співали і танцювали, грали в ігри. Ось і в бібліотеці влаштували такі «Капустяні посиденьки». Свято проводилося в рамках розширеного засідання літературного кафе "Душевна розмова",  на яке прийшли учасники глухівського відділення ВГО «Турбота про літніх в Україні» та студенти університету третього віку, який діє при міському територіальному центрі відділення денного перебування. 

Ведучі заходу  Ніна Шубнікова та Людмила Бубнова розповіли про історію походження капусти, види цієї рослини, їх корисні властивості. Потім всі згадували приказки, прислів'я, загадки  про капусту, цікаві оповідки. 

 Всім сподобалася сценка  веселої розмови кума та куми про капусту,  яку майстерно зіграли студенти ГНПУ ім. О. Довженка Олександр Єгоров та Дар'я Картава.

Учасники заходу приготували багато смаколиків з різних видів капусти: пироги, зрази, бендерики, чіпси, салати, пончики, запіканки..., поділилися рецептами їх приготування та роздали їх на дегустацію.

А які ж посиденьки без веселої пісні та частівок?  Їх виконали тріо у складі Даші Картавої, Олександра Єгорова та Рози Панової, студентів педагогічного університету; Валентина Панасенко, учасниця Народного аматорського ансамблю народної пісні Глухівського РБК;  Валентина Однороб, одна із членів літературного кафе; артисти  Народного аматорського ансамблю народної пісні Глухівського районного будинку культури під керівництвом Олексія Хімана.

Виставка книг про капусту «Королева овочівництва – її Величність КАПУСТА» доповнила знання про цей чудовий овоч.