Районна газета

«ПІСНІ СВОБОДИ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

Історія будь-якої країни має дати, які є вирішальними і доленосними в її житті. Для українців – це події, пов’язані із боротьбою за свободу і гідність, ті, що закарбували на своїх скрижалях цілу когорту героїчних постатей

З метою популяризації пісенних творів, що оспівують звитягу, мужність та подвиги українців у боротьбі за свободу і незалежність у комунальному закладі «Районний будинок культури» Глухівської районної ради відбувся районний фестиваль патріотичної пісні «Пісні свободи і незалежності».

Відкрив фестиваль та привітав учасників тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ, який висловив надію, що фестиваль стане традиційним і кожного року буде набирати все нових обертів, відкриватиме нові талановиті імена і, нарешті, звучатимуть пісні у мирній і квітучій Україні.

Розпочався захід вокальною композицією «Україна» у виконанні Катерини Нетечі, солістки районного будинку культури.

Свої таланти та творчість продемонстрував 21 учасник зі Студеноцького, Кучерівського Уланівського, Некрасівського, Баницького, Уздицького, Полошківського, Сопицького, Білокопитівського, Вільнослобідського, Перемозького, Дунаєцького сільських будинків культури, Чернівського сільського клубу, Фотовизького та Корінського об’єктів дозвіллєвої роботи, Есманьського міського та районного будинків культури. Близько 40-а аматорів сцени висловили свою щиру любов до України та вдячність захисникам нашої держави.

Підбив підсумки і нагородив учасників фестивалю патріотичної пісні дипломами та пам’ятними подарунками виконуючий обов’язки завідувача сектору культури, молоді і спорту райдержадміністрації Андрій ДАРЧЕНКО.