Районна газета

НАСТАВНИЦТВО НАД ДІТЬМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В ІНТЕРНАТНИХ ЗАКЛАДАХ

Більшість дітей в інтернатах не мають в кого запитати поради, не мають поруч дорослого, якому вони довіряють, не відчувають такої необхідної підтримки. Тому їм дуже складно адаптуватися до реальності, яка чекає їх після інтернату. Як свідчить статистика, 90% випускників не готові до самостійного життя. Якщо ви хочете допомогти дитині з інтернату – станьте для неї наставником! Наставники дають можливість дитині відчути себе особистістю, визначити інтереси й здібності, обрати професію. Вони вчать дитину не лише вирішувати повсякденні проблеми, а й комунікувати з оточенням.

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!

Для роботи патронатними вихователями Глухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в територіальній громаді Глухівського району, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

СПІЛЬНА РОБОТА ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Вже традиційною стала спільна робота Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей районної державної адміністрації

20 травня  2020 року  здійснено виїзд в села Дунаєць,  Семенівка,  Некрасове,  під час якого обстежено умови проживання 32 дітей, які виховуються у 20 сім`ях.

ВІДВІДАЛИ СІМ'Ї, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Фахівці Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали за місцем проживання дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї,  у які діти повернулися із закладів інституційного догляду та виховання, опікунські сім’ї

Рейд здійснено відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики та для оперативного моніторингу питань забезпечення прав дітей в умовах самоізоляції.