Районна газета

АКЦІЯ ДО ДНЯ МАТЕРІ

Сьогодні ми живемо в час неспокою та буремних подій, але є речі, про які ми не маємо права забувати навіть під час найбільших розчарувань та тривог. Серед таких речей є добре, привітне і заспокійливе слово своєї матері, тепло родинного вогнища.

Весняної пори, коли природа розмальовує землю ніжними квітами, другої неділі травня відзначають свято – День матері. 

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

В рамках інформаційної кампанії щодо популяризації сімейних форм виховання Глухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів семінар для жінок, які перебувають на обліку центру зайнятості на тему: "Сімейні форми виховання: перспективи розвитку".

ПАТРОНАТ – ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на територіях сільських рад було проведено вуличну рекламно-інформаційно-просвітницьку акцію «Патронат – швидка сімейна допомога».

ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕВІРКУ ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини покладено на спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

РОЗВИТОК СІМЕЙНИХ ФОРМ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Перший заступник голови  Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий та представники соціальних служб району провели робочі зустрічі з педагогічними колективами Бачівського та Пустогородського навчально-виховних комплексів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.