Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ

На засіданні колегії Глухівської районної державної адміністрації слухали питання про стан та перспективи виконання делегованих повноважень у галузі сімї та молоді.

Завідувач сектору з питань молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Андрій Дарченко проінформував про реалізацію молодіжної політики в Глухівському районі.

В районі станом на 01.01.2016 налічується 3537 осіб віком від 14 до 35 років, що складає приблизно 15% від загальної кількості населення.

Для забезпечення здійснення молодіжної політики в сільських та селищних радах введено 16 посад спеціалістів по роботі з молоддю.

Робота спрямована на виконання заходів районної комплексної програми «Молодь Глухівщини» за основними напрямками: відродження національно-патріотичного виховання, популяризація та утвердження здорового способу життя та культури, профорієнтаційна робота.

Представники молодіжної громадськості районі приймають участь в патріотичних заходах: проведення велопробігу «Молодь пам’ятає» по пам’ятним місцям, спортивні заходи пам’яті визначних земляків, спартакіада допризовної молоді.

В районі працює літній наметовий табір «Літо мужності» в селі Слоут. Щорічно в районі організовується проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає, Всеукраїнської акції  «Серце до серця». В 2015 році остання проходила під гаслом «Врятуй життя дитини». Зібрані кошти в сумі 2570 гривень перераховані дитячим лікарням області на медичне обладнання.

Ведеться робота щодо відпочинку та оздоровлення дітей. Протягом 2015 року оздоровлено 1140 дітей.

Вже другий рік в районі організовується проведення місцевих туристичних зльотів.

Одним із важливих напрямків молодіжної політики залишається профорієнтаційна робота. Міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано молоді -  254 чоловіки , з яких 71 вже у 2016 році.

Повноваження в сфері сім’ї полягають у своєчасному призначенні соціальних допомог сім’ям з дітьми, сім’ям, які мають низькі доходи і  які мають в своєму складі осіб з інвалідністю.

320 малозабезпечених сімей в минулому році отримали допомогу в розмірі 6,3 мільйона гривень. Прийомні сім’ї отримали виплат на суму 1,2 мільйони гривень. Крім цього, багатодітним сім’ям нараховуються пільги на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу.