Районна газета

ВУЛИЧНА АКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗ ТЮТЮНУ

Шкідливість цигарок давно доведена, і самі курці розуміють що звичка їхня дуже шкідлива, але розводять руками: «палимо, а чому не знаємо». 

Саме для того, щоб привернути увагу громадськості до проблеми тютюнової залежності і з метою пропаганди здорового способу життя, Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території села Баничі була проведена вулична акція «Обміняй цигарку на цукерку!». У цей день працівники центру пропонували всім бажаючим поміняти сигарету на улюблені з дитинства ласощі. І ось сюрприз – майже всі, кому пропонували такий обмін, погоджувалися розлучитися з цигаркою. Також розповсюджувались буклети «Мамо, не пали!», що закликали відмовитися від шкідливої звички представниць прекрасної статі.

Така акція на території Глухівського району проводилася вперше. Але ми сподіваємося, що вона принесе свої плоди, - змусить громадян в черговий раз замислитися про шкоду куріння, а курці зрозуміють, що в світі багато інших приємних речей, якими легко можна замінити сигарету. Адже тільки здоровий спосіб життя, без шкідливих звичок може зробити людей сильними і красивими, а головне здоровими!