Районна газета

ВИХОВНА ГОДИНА ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

В рамках Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми Глухівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів ряд групових заходів в навчальних закладах району та в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою всіх заходів було ознайомлення та обговорення проблеми торгівлі людьми в Україні та шляхи її подолання.

Так, спеціалісти Центру спільно з фахівцями управління соціального захисту населення РДА та лікарем-наркологом Глухівської ЦРЛ завітали до Баницького навчально-виховного комплексу для проведення виховної години на тему «Торгівля людьми: шляхи запобігання та протидії». Під час проведення заходу учні 5-9 класів ознайомились з проблемою торгівлі людьми, причинами її виникнення та як протидіяти цьому явищу на сучасному рівні.

Після ознайомлення учасники заходу активно обговорили дане питання, кожний бажаючий висловив свою точку зору щодо запобігання та протидії торгівлі людьми, а наприкінці з учнями було проведено анкетування «Визначення рівня обізнаності проблеми торгівлі людьми в учнівської молоді».