Районна газета

«ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ, КОЛИ У НЬОГО Є МАЙБУТНЄ»

Наркоманія серед підлітків – це явище досить поширене, особливо сьогодні, коли наркотики продаються досить відкрито і поширюються через інтернет. Крім того, деякі медичні препарати, в яких містяться наркотичні речовини, вільно відпускаються в аптеках без рецепта.

Чому наркоманія серед підлітків так поширена? Відповідь проста: підліток в період формування особистості досить слабкий і занадто цікавий. Йому хочеться скоріше подорослішати, виділитися з натовпу, уникнути проблем найбільш легким способом. Велике значення у профілактиці підліткової наркоманії має вплив дорослих та засобів масової інформації. Але прості лекції навряд чи вразять сучасну молодь. Набагато дієвіше буде показ документального фільму, який наочно демонструє всі жахи життя наркоманів в ракурсі масштабної трагедії всієї країни. Молоді люди повинні зрозуміти, що наркоманія серед підлітків – це шлях до вимирання людства. І таку проблему краще не допускати, ніж потім намагатися її позбутися.

Так, з метою профілактики підліткової наркоманії, на базі Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації, для неповнолітніх, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі, був проведений відео лекторій на тему: «Життя прекрасне, коли в нього є майбутнє». Засуджені з цікавістю переглянули відео, яке було досить змістовним, побудоване на конкретних фактах з життя. Їм було над чим замислитись і зробити відповідні висновки, звернути увагу на свою поведінку та на поведінку однолітків. Кожному учаснику було роздано інформаційно – просвітницькі матеріали з даної тематики.