Районна газета

НАЙКРАЩІ ТУРИСТИ – В УЛАНОВОМУ!

21-22 червня на студенецькій землі проходив районний молодіжний туристичний зліт, приурочений до Дня молоді та Дня Конституції України.   Головна мета заходу – популяризація і подальший розвиток туризму як одного із засобів фізичного та патріотичного виховання молоді.     

У конкурсних етапах взяли участь 15 команд з 17 сільських і селищної рад.

«Оригінальне представлення команди» ­- один із найцікавіших конкурсів, у якому учасники зльоту з гумором презентували свої команди. Перемогла команда Кучерівської сільської ради. Ця ж команда посіла перше місце за кращий туристичний табір та найоригінальніший «репортаж» зі зльоту.

Серед капітанів команд у конкурсі «Сюрприз» найшвидшим і найкмітливішим виявився капітан команди Семенівської сільської ради.

У перетягуванні канату у нелегкій боротьбі перемогла команда Уланівської сільської ради. Уланівці також найшвидше і найвправніше поставили туристичний намет.

Команда Яструбщанської сільської ради приготувала найкращий за смаковими якостями, оформленням страви «Обід туриста», а також швидше за всіх розпалила вогнище.

Будучи швидкими і вправними, гарно володіючи навичками спортивного туризму, стрільби з пневматичної гвинтівки, у туристично-спортивній естафеті  перемогу  вибороли учасники команди Дунаєцької сільської ради.

Найкраще зорієнтувались на місцевості у нічний час «господарі» заходу – команда Студеноцької сільської ради.

Окрім конкурсної програми, учасники туристичного зльоту мали можливість переглянути майстер-клас з бойового гопаку, відпочити під час «етнодискотеки», переглянути фільм українського режисера М. Іллєнка «Той, хто пройшов крізь вогонь», взяти у часть в меморільних заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни – покладанні квітів від учасників зльоту до меморіала загиблим воїнам та відкритті пам’ятної дошки учаснику Другої Світової війни, Герою Радянського Союзу Безуглову Г.В. у с. Студенок.

Фінальною частиною зльоту було шикування команд для урочистого закриття туристичного зльоту та відзначення переможців. За підсумком всіх конкурсів переможцями стали: 1 місце – команда Уланівської сільської ради, 2 місце – команда Студеноцької сільської ради, 3 місце - команда Пустогородської сільської ради.