Районна газета

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

24 вересня фахівець Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Галина ХАРЛАМЕНКО провела профорієнтаційний захід для школярів Студенецького навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи I-III ступенів, дошкільного навчального закладу «Берізка» Глухівської районної ради Сумської області

Цілі профорієнтації продиктовані суспільством, його задачами, потребами. Провідною метою у діяльності фахівців з профорієнтації центрів зайнятості є допомога школярам у свідомому виборі професії. 

Учням була надана інформація про актуальні професії, які користуються попитом на ринку праці у регіоні. Для ознайомлення з цікавим світом професій діти переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики.

Фахівець ЦЗ зацікавила школярів презентаціями, а саме: мобільного додатку «Центр профорієнтації», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», масових відкритих онлайн - курсів школи «Prometheus» (підготовка до ЗНО) та курсів з вивчення англійської мови «Lingva.Skills». Для отримання консультації щодо визначення своєї майбутньої професії з використанням профдіагностичного тестування діти були запрошені до «Центру профорієнтації» Глухівської міськрайонної філії.

Наприкінці заходу діти отримали яскраві роздаткові матеріали, підготовлені фахівцями ЦЗ.