Районна газета

УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ТРЕНІНГУ «ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА НАСЕЛЕННЮ, ПОСТРАЖДАЛОМУ ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ»

Психолог Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у регіональному тренінгу «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту». 

Цей захід відбувається у рамках підтримки Координатором проектів ОБСЄ в Україні проекту «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та (ре-)інтеграції населення, постраждалого від  конфлікту.

Мета заходу: познайомити учасників тренінгу з різними формами психологічної допомоги та соціально-психологічної підтримки людей із психотравмівним досвідом.

Завдання: познайомити учасників тренінгу з особливостями та наслідками переживання екстримальної ситуації: фрустрація, конфллікт, стрес, криза, психотравиа та супутні разлади; формування вміння застосовувати на практиці різні форми психологічної допомоги та соціально- психологічної підтримки (психодіагностика, інформування, психологічна просвіта, невідкладна психологічна допомога, психологічний супровід, групова робота); формування навичок самодіагностики та саморегуляції  стресових станів як профілактику емоційного вигорання.