Районна газета

ЗАВЕРШИЛАСЬ АКЦІЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА У ГЛУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня були проведені різноманітні заходи з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків.

У навчальних закладах, а саме: Есманьська ЗОШ, Полошківський НВК, Шалигинська ЗОШ, Студенецький та Некрасівський НВК були проведені дні активних дій «16 днів проти насильства»: інформаційні години, виховні години-тренінги, консультації, години правових знань на теми: "Життя без насильства», «Скажемо «Ні» насильству в сім’ї», «Негативні наслідки насильства в сім’ї», «Проблема булінгу серед школярів», «Булінг - прояв насильства у школі», «Я маю право».

Проведено вуличні акції «Стоп насильству», «Кожен має право бути почутим». 28 грудня 2018 року у приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян на тему «Насильство – як соціальне явище. Шляхи запобігання та вирішення». 30 грудня 2018 року на базі Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» для засуджених провели годину правових знань: «Знаймо свої права  виконуємо свої обов’язки».

Під час проведення заходів представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено, виготовлено та розповсюджено інформаційних матеріалів у кількості 285 штук.

За весь період акції проведено профілактичну роботу для дітей та дорослих у вигляді семінарів, круглих столів, творчих заходів по протидії та попередженні насильству в сім’ї та соціумі, завдяки яким, усі учасники акції переконалися в тому, що попередити насилля завжди легше ніж долати його наслідки.